MüşŸteri Destek : +90 850 885 06 62
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

TeknoBoss Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 2015 yılında kurulmuş genç bir şirkettir. Sektörel deneyime sahip uzman kadrosu ile satış öncesi ve satış sonrası network, ağ güvenliği çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. TeknoBoss müşterileri her müşterisi gibi eşit hizmet kalitesinden yararlanmaktadır. Şirketin büyüme hedefi için esas alınan temel prensip müşteri memnuniyetidir.

TeknoBoss; alanında lider olan birçok Uluslararası firmanın çözüm ortağı ve dağıtıcısıdır. Yeni teknolojileri ve çözümlerini yakından takip ederek ve fark yaratarak pazardaki rakiplerinden kolayca ayrışmaktadır.

Vizyon

Türkiye’nin her yerine güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, teknolojik çözüme ihtiyaç duyan her tür firmaya danışmanlık ve destek hizmeti sağlayan, müşterilerini en değerli hazinesi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir danışmanlık hizmetlerinden daha fazlasını vaat eden, saygın, güvenilir ve piyasa değeri yüksek bir teknoloji şirketi olmaktır.

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözümü sunan, alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine en uygun fiyatla en etkin şekilde ulaştıran, müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her adımda 7/24 destekçisi olan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan lider bir teknoloji şirketi olmaktır.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri : (850) 885 0 662

  • E-Mail : info@teknoboss.com.tr

Ticari Ünvan: TeknoBoss Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.

    • Vergi Dairesi: Sarıgazi
    • Vergi Numarası: 8360450951 
    • Ticaret Oda Kaydı: İstanbul / 955127

Banka Hesap Bilgileri

Alıcı: TeknoBoss Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.